Первомайська районна рада

Подія, на яку довго чекали жителі с.Шульське, нарешті відбулася!

Переглядів: 694

16 січня у с.Шульське Роздольської сільської ради Первомайського району відбулася подія, яку жителі цього населеного пункту чекали близько 50 років – це підключення села до централізованого газопостачання.

Урочистий пуск газу відбувся  під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка та за участі голови районної ради Володимира Татаренкова, заступника начальника Управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Дмитра Тараненко, сільського голови Олександра Різника, головного інженера «Шебелінкагазвидобування» Андрія Вахріва, директора підрядної організації Ігоря Любченко, головного інженера Зміївського управління ПАТ «Харківгаз» Олександра Сенило.

        

         

        

        

   За традицією керівники району та поважні гості посмажили та скуштували першу яєчню в домоволодінні сім’ї Ганенко, які в числі перших підключилися до газорозподільної системи.

        

        

        


   

Довідка: Газифікація села Шульське виконана за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України» та районного бюджету. На роботи з газифікації у рамках угоди Харківської ОДА і НАК «Нафтогаз України» було виділено більше 2 млн. 700  тис.грн., з районного бюджету виділено більше 400 тис.грн.« повернутися до списку новин