Первомайська районна рада

Участь голови районної ради В.Татаренкова в засіданні робочої групи міськвиконкому

Переглядів: 532

08 лютого в приміщенні міської бібліотеки відбулось засідання робочої групи з питання розробки Стратегії розвитку системи охорони здоров’я м.Первомайський та Первомайського району, на якому були присутні голова районної ради В.М.Татаренков, міський голова М.М.Бакшеєв, представник німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, яке приймає участь у розробці Стратегії, головний лікар КЗОЗ «Первомайська ЦРЛ» І.І.Панарін, працівники ЦРЛ, представники громадських організацій.

У своєму виступі голова районної ради подякував за запрошення прийняти участь у нараді та наголосив, що з огляду на участь району та міста у співфінансуванні, хотілось би більш тісної співпраці в розробці Стратегії з урахуванням сільського населення і первинної ланки медицини.

На сесії районної ради в квітні 2017 року було прийнято «Концепцію на період до 2020 року збереження та зміцнення здоров’я населення Первомайського району, як визначального чинника підвищення якості життя і збільшення її тривалості», копія цієї Концепції була передана міськраді для врахування під час розроблення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я м.Первомайський.

«Ми бачимо комплексний підхід до питання саме охорони здоров'я, і медицини в тому числі. Мета нашої роботи - підготувати документи, реалізувавши рішення, закладені в них, ми підвищимо якість медичних та інших послуг, а в цілому будемо сприяти збільшенню тривалості та якості життя», - зауважив Володимир Татаренков.

 Також голова районної ради звернув увагу на те, що в рішенні Первомайської міської ради від 28 листопада 2017 р. «Про доручення міському голові щодо створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку системи охорони здоров’я м.Первомайський»,  у додатку 1,  викладені питання, що стосуються більшою мірою медицини, а хотілося б на охорону здоров'я дивитися більш глибше і ширше. А ще було б доцільно ввести посаду відповідального за охорону здоров’я, як в районі так і в місті.« повернутися до списку новин