Первомайська районна рада

Участь голови районної ради В.Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 95

13.01.2020 

 

Під час розширеної апаратної наради 1-го заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільськими головами району, представниками засобів масової інформації за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

1.Про дотримання вимог протипожежної безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят.

2. Про роботу Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості у 2019 році та плани на 2020 рік.

3. Про головні новели нового Виборчого кодексу.

4. Про відзначення свята Хрещення Господнього.

При підведенні підсумків апаратної наради було наголошено про необхідність проведення профілактичної роботи з населенням щодо дотримання вимог протипожежної безпеки під час свят. Також було звернуто увагу сільських голів на необхідність повідомлення у райдержадміністрацію про суми виділених коштів на проведення громадських робот у 2020 році, бо від цієї суми виділятимуться кошти на Первомайську міськрайонну філію Харківського обласного центру зайнятості в розмірі 65%.

Після закінчення наради відбулась театралізована програма з нагоди Щедрого вечора та свята Маланки« повернутися до списку новин