Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Участь голови районної ради Татаренкова В.М. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

Переглядів: 460

Участь голови районної ради Татаренкова В.М. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

  06.11.2017 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради було розглянуто чотири питання:

1.«Про проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах Харківської області;

2.«Про стан сплати земельного податку у 2017 році»;

3.«Про готовність філії «Первомайський райавтодор до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років»;

4.«Про прийняття доріг комунальної власності на баланс сільських рад».

Відносно третього питання, щодо роботи Первомайського райавтодору в осінньо-зимовий період, голова районної ради Татаренков В.М. акцентував увагу на необхідності проведення ямкового ремонту доріг на аварійних дільницях та облаштуванні узбіччя доріг.

По четвертому питанню, щодо прийняття доріг комунальної власності на баланс сільських рад, голова районої ради наголосив на тому, що у 3-х місячний термін треба завершити роботу по передачі доріг комунальної власності на баланс сільських рад, а також запропонував начальнику РЕМ Скльоміну О.В. у тижневий термін надати до районної ради письмову інформацію про стан проведеної роботи з боку сільських рад з питання погодження проектів розміщення ліній та усунення вже виявлених порушень.

За підсумками апаратної наради по кожному з розглянутих питань відповідним районним службам та підрозділам дані усні доручення, наголошено на відповідальності кожного керівника районної ланки за доручену справу.

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин