Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Одрадівській школі - 50 років!

Переглядів: 495

Одрадівській школі – 50 років!

  Особливою подією для жителів села Одрадове у ці осінні дні стало святкування 50-річного ювілею школи, яке відбулося 4 листопада. У далекому 1967 році в мальовничому куточку піднеслася вона над землею, оточена  поважними тополями. І потекли дзвінким, веселим струмочком до неї перші учні. За ці десятиліття зі стін навчального закладу вийшли сотні вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі. 

Привітати Одрадівську школу з важливою датою приїхали почесні гості: голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., перший заступник голови Первомайської райдержадміністрації Бомко І.В., помічник народного депутата України Добкіна Д.М. Таран А.М., методисти відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА Чиж І.А. та Засуха І.М., голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М., голова Картамиської сільської ради Цьома Г.В., керівник СТОВ "Овена" Овсяннікова А.П., представник агрофірми "Україна Нова" Половинко А.М., керівник СТОВ «Степок» Косенко С.В.,  ветерани педагогічної праці, випускники Одрадівської школи.

Свято розпочалося у приміщенні навчально-виховного комплексу, де гості реєструвалися, писали побажання школі та отримали в подарунок ювілейний випуск шкільної газети. Далі свято продовжилося в залі сільського будинку культури. Усі присутні  опинилися в по-домашньому затишній атмосфері, яка ще раз довела, що школа – це рідний дім, а її колектив – одна велика родина. 

Щирі привітання гостей перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найталановитіші учні Одрадівського навчально-виховного комплексу та вчителі. 

Ось так у колі друзів зворушливо, піднесено, урочисто відсвяткувала Одрадівська школа свій  50-річний ювілей.

    

                                                        

 

 

« повернутися до списку новин