Первомайська районна рада

В районі завершена реалізація останніх двох із 8-ми міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

Переглядів: 669

 В районі завершена реалізація останніх двох із 8-ми, впроваджених на території району міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», презентація яких відбулась 28 листопада 2017р. за участю голови постійної комісії з питань бюджету обласної ради Немикіної Людмили Петрівни, керуючого справами обласної ради Клименка Сергія Володимировича та депутата Харківської обласної ради Намчука Віктора Антоновича, а саме:

1. Ремонт приміщень громадського будинку «Громадський центр» (амбулаторії сімейної медицини) у с.Олексіївка Первомайського району Харківської області.

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту складає 199,970 тис.грн., з яких 99,970 тис.грн. виділено з обласного бюджету; 90,00 тис.грн. – з бюджету Олексіївської сільської ради і 10,000 тис.грн. – кошти, зібрані громадою.

В рамках реалізації проекту проведений капітальний ремонт кабінетів, коридору, установлено підвісні стелі, проведено електропроводку, встановлено світлодіодні панелі, укладено лінолеум. Проведені роботи по облаштуванню одного кабінету, встановлено два дверних і один віконний блоки.

 У минулому році Олексіївська сільська рада також була переможцем обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», в рамках якого успішно впровадила міні-проект «Ремонт приміщень амбулаторії сімейної медицини у с.Олексіївка Первомайського району Харківської області».

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту складав 199,433 тис.грн., з яких 99,433 тис.грн. було виділено з обласного бюджету; 90,00 тис.грн. – з бюджету Олексіївської сільської ради і 10 тис.грн. – кошти, зібрані громадою.

В рамках реалізації проекту проведено ремонт кабінетів амбулаторії, проведено електропроводку, встановлено світлодіоідні панелі та облаштовано маніпуляційний кабінет.

   

   

Проект 2017 року є послідовним продовженням і завершальним етапом у облаштуванні амбулаторії сімейної медицини для покращення умов обслуговування мешканців громади с.Олексіївка.

Михайлівська с/рада

2. Запровадження теплового насосу (повітря-вода) для опалення амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Михайлівка Первомайського району Харківської області.

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту складає 198,00тис.грн., з яких 98,00 тис.грн. виділено з обласного бюджету; 90,00 тис.грн. – з бюджету Михайлівської сільської ради і 10,000 тис.грн. – кошти, зібрані громадою.

В рамках реалізації проекту проведено встановлення теплового насосу (повітря-вода), що дозволило заощадити бюджетні кошти та підвищити рівень комфортності медичного обслуговування населення.

У минулому році Михайлівська сільська рада також стала переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад Харківської обласної ради «Разом у майбутнє» і успішно впровадила міні-проект

«Встановлення альтернативного опалення в Михайлівському навчально-виховному комплексі Первомайського району Харківської області».

Загальний обсяг фінансування зазначеного проекту складав 198,000 тис.грн., з яких 98,000 тис.грн. було виділено з обласного бюджету; 90,00 тис.грн. – з бюджету Михайлівської сільської ради і 10 тис.грн. – кошти, зібрані громадою.

В рамках реалізації проекту проведено встановлення твердопаливного котла та заміну радіаторів.

С 2013 року Михайлівська сільська рада є активним учасником і переможцем зазначеного конкурсу і активно продовжує втілювати у життя свій позитивний досвід в успішній реалізації міні-проектів.

  

      

 

 

 « повернутися до списку новин