Первомайська районна рада

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Соборності України.

Переглядів: 242

Шановні друзі!

Щорічно 22 січня згадуємо дві найважливіші події нашої історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки у 1918 році та Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919-му. День Соборності України – це не просто пам’ятна дата для кожного з нас, це – символ єднання суспільства, без якого неможливий розвиток держави.

Ці історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної країни, відкрили нову сторінку в історії народу, який віками прагнув самостійності.

Цей день – загальний для всіх орієнтир майбутнього, адже саме суспільна та територіальна єдність України є найважливішою умовою для успіху нашої держави. Лише в єдності дій і соборності душ зможемо зробити рідний край економічно і духовно багатим, а країну – могутньою.

Тож щиро бажаю Україні миру та процвітання, а  вам, дорогі слобожанці, –  злагоди, сил і натхнення, а також  усіляких успіхів у роботі на благо Батьківщини!« повернутися до списку новин