Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

7 листопада Первомайський район з робочим візитом відвідав 1-й заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко

Переглядів: 331

7 листопада, в залі засідань районної ради відбулась робоча зустріч 1-го заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка з членами робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об'єднання територіальних громад  на території Первомайського району.

В залі засідань були присутні Володимир Павленко - голова райдержадміністрації, Володимир Татаренков – голова районної ради, Віктор Намчук – депутат Харківської обласної ради, члени робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об'єднання територіальних громад на території Первомайського району, ТРК «Надія».

Присутні обговорювали можливість створення об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійде сім населених пунктів.

Перший заступник голови обласної ради підтримав ініціативність Первомайської громади та запропонував найближчим часом відвідати Нововодолазьку селищну об’єднану територіальну громаду з метою запозичення досвіду.

Після зустрічі з членами робочої групи Віктор Коваленко, разом з керівниками району, відвідав Олексіївську сільську раду, де ознайомився з інфраструктурою сільської ради та побував в Олексіївському ліцеї, в якому наближається до завершення капітальний ремонт, а також поспілкувався з колективом навчального закладу.

Перший заступник голови облради позитивно відгукнувся щодо здійсненого обсягу робіт, підкресливши, що реконструкція фасаду будівлі дала можливість зміцнити стіни, продовжити термін експлуатації та покращити вигляд сільського ліцею, в якому навчається більше ста дітей.

Другим об’єктом, який відвідав Віктор Коваленко, став Будинок для людей похилого віку в селі Грушине, де наразі в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» реконструюється стаціонарне відділення (другий корпус).

   

   

   

   

   

    

   

   

   

 

   

   

   

   

   

   

 

« повернутися до списку новин