Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

24 січня 2018 року відбулася звітно – виборча конференція громадської організації «Первомайська районна федерація футболу».

Переглядів: 610

24 січня 2018 року в залі засідань Первомайської районної ради за присутності голови районної ради Татаренкова Володимира Миколайовича та заступника голови райдержадміністрації Приймака Олега Миколайовича відбулася звітно – виборча конференція громадської організації «Первомайська районна федерація футболу».

Відповідно до порядку денного було заслухано звіт виконавчого комітету федерації по розвитку дитячо-юнацького, жіночого, ветеранського футболу в районі, а також організацію та проведення районного чемпіонату та кубків з футболу серед аматорських команд сільських рад, участі збірної команди району в першості Харківської області. Не зважаючи на конструктивну критику з боку представників деяких команд щодо діяльності окремих комітетів, робота виконкому районної федерації футболу по розвитку футболу в районі була визнана задовільною.

Найбільш жаркі дебати розгорнулися при розгляді другого питання порядку денного, - це затвердження регламенту проведення першості району з футболу на 2018-2020 рік.  

Не зважаючи на різні погляди на різку полеміку з боку представників команд,  вдалося досягти компромісного варіанту по прийняттю цього важливого для розвитку футболу в районі документа.

В заключному слові голова районної ради зазначив, що прийняті рішення конференції насамперед повинні бути направлені на залучення сільської молоді району до занять футболом, дати можливість футболістам удосконалювати свою спортивну майстерність, покращення футбольної інфраструктури району, виховання патріотизму та залучення молоді до здорового способу життя.

« повернутися до списку новин