Первомайська районна рада

8 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Переглядів: 624

Шановні працівники та ветерани санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Прийміть велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя району, належні умови його життєдіяльності.

Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища. Завдяки зусиллям фахівців санепідслужби нашого району забезпечено санітарне та епідеміологічне  благополуччя населення, не допущено проникнення та розповсюдження багатьох небезпечних хвороб. Переконаний, що ви і надалі  успішно виконуватимете свою благородну місію.

Міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя вам, шановні! Нових успіхів у професійній діяльності! Щастя, добробуту і злагоди вашим родинам!

 

          З повагою,

          Голова районної ради                                                           В.М.Татаренков« повернутися до списку новин