Первомайська районна рада

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова  з Днем місцевого самоврядування.

Переглядів: 290

Шановні працівники органів місцевого самоврядування краю! 

Щиросердно вітаю вас із професійним святом!

Починаючи з 2014 року в Україні впроваджується масштабна реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, що має на меті привести систему управління територіями до загальноприйнятих європейських стандартів демократичного врядування, згідно принципів Європейської хартії місцевого самоврядування.

Шановні колеги!  Сердечна вдячність вам за те, що самовіддано працюєте в ім’я розквіту рідного краю. Ваша наполегливість та високий професіоналізм, компетентність та відповідальність на шляху впровадження реформ  є гарантом зміцнення потенціалу громад та реалізації нових ініціатив.

Переконаний, ми здатні успішно подолати всі виклики та успішно завершити реформи, спрямовані на підсилення впливу самоврядування. Тож зичу наснаги та удачі в усіх починаннях, невичерпної енергії та завжди свіжих поглядів на існуючі можливості.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму, благополуччя. Хай ніколи не полишають віра, надія та любов, а людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу діяльність.« повернутися до списку новин