Первомайська районна рада

12 червня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету.

Переглядів: 365

12 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету.

На розгляд комісії були винесені питання:

1.Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади у Первомайському районі на 2017-2019 роки

2.Про внесення змін до рішення сесії районної ради № 455-VIІ від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.

3.Про виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року та про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року.

4.Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.

5.Про внесення змін до Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням пільгових категорій Первомайського району Харківської області на впровадження енергозберігаючих заходів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VIII сесії районної ради VII скликання від 19.07.2016р. № 151- VII – прийняття в новій редакції.                                                                                                    

6.Про умови оплати праці голови районної ради.

7.Про внесення змін до відомостей про КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ПЕРВОМАЙСЬКИЙ-ВОДГОСП” ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8.Про звільнення громадян від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської районної ради Харківської області.

9.Про стан законності в сфері торгівлі підакцизними товарами на території Первомайського району.« повернутися до списку новин