Первомайська районна рада

Моніторинг мініпроєктів

Переглядів: 529

16 липня до Первомайського району з робочим візитом завітали представники Харківської обласної ради Олена Куликначальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків, секретарка Конкурсного комітету  та Олена Мороз – начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, з метою моніторингу стану реалізації мініпроєктів-переможців 2020 року обласного Конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

 

 

Представники обласної ради, в рамках робочої наради, зустрілись з конкурсантами та головними розпорядниками коштів з реалізації зазначених проєктів, обговорили нагальні питання та надали методичну допомогу з питань реалізації мініпроєктів.

Після наради Олена Кулик та Олена Мороз, разом з головою районної ради Володимиром Татаренковим, відвідали КНП Центральна районна лікарня, де впроваджено і реалізується мініпроєкт-переможець 2020 року у II категорії «Сучасна медицина II рівня – впевнений крок до здоров’я нації», загальною вартістю 1 500 000,0 грн. та ознайомились з діяльністю закладу, його оснащеністю медичним обладнанням, а також відвідали відділення, де передбачається встановлення сучасного медичного обладнання, в рамках реалізації зазначеного проєкта, для забезпечення надання невідкладної і екстреної допомоги.

На даний час КНП ЦРЛ проводяться тендерні закупівлі медичного обладнання.

По іншим 4-м проєктам-переможцям 2020 року ведеться робота згідно плану проведення обласного Конкурсу «Разом в майбутнє».

 « повернутися до списку новин