Первомайська районна рада

28 лютого 2020 року відбулось пленарне засідання XХХVII сесії районної ради VIІ скликання

Переглядів: 98

28 лютого 2020 року відбулось пленарне засідання XХХVII сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова районної ради Володимир Татаренков.

 

В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко, т.в.о.начальника Первомайського відділення поліції Павло Калган, депутатський корпус районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представники ЗМІ.

Перед початком засідання сесії були вручені грошові сертифікати на 5000 грн. батькам перших новонароджених у районі хлопчика і дівчинки із с.Побєда та с.Киселі.

    

В ході пленарного засідання сесії депутати розглянули питання про звіт голови районної ради за 2019 рік, щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, внесені зміни до районного бюджету на 2020 рік, затверджено ряд районних Програм, заслухані звіти про виконання районних Програм, погоджені та затверджені проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів. Прийнято рішення про участь у реалізації мініпроєктів обласного конкурсу «Разом в майбутнє» та схвалено Звернення до керівництва Держави відносно підтримки сталого функціонування КПК ЦРЛ та інші.

  « повернутися до списку новин