Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

В Олексіївському НВК пройшли урочистості до Дня матері та сім’ї

Переглядів: 373

14 травня в Олексіївському НВК відбулось Свято матері та сім’ї, в якому взяли участь голова районної ради Володимир Татаренков, голова райдержадміністрації Володимир Павленко, матері-героїні Первомайського району, сільські голови.

З теплими словами привітань до всіх присутніх в залі матусь звернувся голова районної ради Володимир Татаренков:

«Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху. Від щирого серця вітаю всіх мам з їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

 У цей святковий день прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки! А ваші діти ніколи Вас не забувають!».

Учні Олексіївського НВК та відділ культури райдержадміністрації підготували святковий концерт, а від керівництва району матері-героїні отримали подарунки та квіти. Багатодітній родині Колокольцевих, в якій виховують 15 дітей, було урочисто вручено 10 тис. грн. на підтримку родини.

Після концерту мами були запрошені на чай з солодощами.

                  

                  

                  

                  

                  

                

                   

                     

                   

                    

« повернутися до списку новин