Первомайська районна рада

Голова районної ради Володимир Татаренков прийняв участь у виїзному прийомі громадян с.Миронівка

Переглядів: 492

26 січня 2018 року голова районної ради Володимир Татаренков, разом з головою райдержадміністрації Володимиром Павленко, начальником відділу поліції Сергієм Кагадієм та представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, провели виїзний прийом громадян в с. Миронівка.

В ході прийому жителями сільської ради було порушено ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади: транспортне сполучення населеного пункту з районним центром, водопостачання населеного пункту, земельні питання та інші. Більшість питань, які виникли на виїзному прийомі громадян безпосередньо вирішені на місці, а решта – взяті під особистий контроль голови РДА.

Голова районної ради Володимир Татаренков проінформував присутніх про роботу райради і органів місцевого самоврядування з питань децентралізації, щодо ефективного використання бюджетних коштів громадами, наголосив на необхідності створення робочих місць для закріплення молоді на селі; на розвиток економіки на території сільських рад та надання послуг населенню, а саме звернув увагу на основні пріоритети: охорону здоров’я, освіту, культуру, спорт.« повернутися до списку новин