Первомайська районна рада

Вітання голови районної ради Володимира Татаренкова із 77-ю річницею визволення Первомайщини від німецько-фашистських загарбників!

Переглядів: 770

Дорогі наші воїни-визволителі, воїни-переможці, ветерани Другої світової війни!

Шановні мешканці Первомайщини!

Первомайська районна рада щиро вітає вас з 77-ю річницею визволення Первомайщини від німецько-фашистських загарбників!    

Пам’ять про ті випробування живе в серці кожного ветерана війни і тилу, кому довелося пройти смертельне пекло фронту, втратити рідних і близьких, запам’ятати біль, муки і рабське приниження людської гідності.   

Ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною дісталася перемога над ворогом, а тому безмежною і глибокою є наша вдячність сивочолим ветеранам, справжнім ратникам Вітчизни.    

Від імені районної ради висловлюємо велику вдячність всім, хто носить ім’я ветерана війни, тилу, хто вистояв, а далі ще й піднімав з руїн народне господарство. Наші побажання йдуть від серця і стосуються, перш за все, вашого міцного здоров’я, душевної рівноваги, а ще – щоб багато років бути поруч з нами, як найдосвідченіше, наймудріше покоління Первомайщини.  

Вітаємо всіх мешканців району зі святом – Днем визволення Первомайщини від фашистських окупантів. Всім вам – миру, добра, взаєморозуміння. Пам’ятаймо наше минуле і разом з ветеранами думаймо про майбутнє. 

Зі святом вас, дорогі земляки!

 

Голова районної ради                                                          В.Татаренков« повернутися до списку новин