Первомайська районна рада

24 липня 2019 року відбулось пленарне засідання XХХIII позачергової сесії районної ради 

Переглядів: 177

24 липня 2019 року відбулось пленарне засідання XХХIII позачергової сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова районної ради Володимир Татаренков.

В роботі сесії взяли участь заступник голови Харківської ОДА, депутат Первомайської районної ради Анатолій Бабічев, 1-й заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко, депутатський корпус районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, представники ЗМІ.

В ході пленарного засідання сесії депутати розглянули важливі питання: 

про виконання районного бюджету та про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

про внесення змін до рішення сесії районної ради № 650-VIІ від 14 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього.

про передачу коштів медичної субвенції по медичному обслуговуванню сільського населення  в комунальному некомерційному підприємстві Первомайська центральна районна лікарня  міському бюджету міста Первомайський на 2020 рік.

про  продовження трудових відносин на умовах контракту з Сидоровим С.П.- директором комунальної установи «Первомайський районний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Первомайської районної ради Харківської області.  

про Звернення депутатів Первомайської районної ради до депутатів Первомайської міської ради з питань сталого функціювання медичних закладів та надання дозволу комунальному некомерційному підприємству Первомайська центральна районна лікарня дозволу на проведення оптимізації штатного розкладу.

 Також були внесені зміни до вже діючих програм: 

- до Програми економічного і соціального розвитку Первомайського району на 2019 рік;

- до районної Програми інформатизації та комп’ютеризації на 2017-2019 роки.

   

         

                                    

                                                 « повернутися до списку новин