Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Голова районної ради В.Татаренков прийняв участь в обласному семінарі з розвитку ФМ-мовлення в громадах

Переглядів: 312

8 червня голова районної ради Володимир Татаренков разом з директором радіостудії «Вісті Первомайщини» Оленою Головановою прийняли участь в обласному семінарі «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм».

У роботі семінару брали участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський, голова правління ГО «Громадське  радіо» Андрій Куликов, який розповів учасникам семінару як ефективно розмовляти з громадою через радіо та яким має бути місцевий радіо продукт.

Під час семінару власним досвідом організації радіомовлення у громадах поділилися радійники Харківщини – з Краснограду, Ізюму та Лозової. Вони пройшли усі етапи створення радіо, та вже працюють у практичній площині над розбудовою інформаційного поля.

Співпрацю директорам районних радіокомпаній та представникам громад запропонував продюсер Філії ПАТ НСТУ "Харківська регіональна дирекція" Володимир Носков, який наголосив на тому, що малопотужне мовлення може бути осередком співпраці із обласним радіо, завдяки чому радіокомпанії отримають ще чотири години цікавого об'єктивного та оперативного контенту.

                               

                              

« повернутися до списку новин