Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

23 червня - День державної служби України!

Переглядів: 302

Шановні працівники, ветерани державної служби!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби України!


Чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком.

За роки існування інституту державної служби пройдено довгий і складний шлях, напрацьовано чималу нормативно-правову базу.

Нині суспільство покладає на вас великі сподівання щодо компетентності, професіоналізму у поєднанні з порядністю та людяністю. Довіра до влади, її авторитетність загалом починається з кожного з нас.

Саме тому, шановні, від нашого патріотизму, професійного  сумління, мудрості, щоденної наполегливої праці значною мірою залежить втілення у життя найголовніших функцій держави, благополуччя людей та піднесення іміджу держави.

В органах виконавчої влади Первомайщини працюють люди різного віку, мають різний досвід роботи, але всі є свідомі того, що від їх професіоналізму і наполегливості залежить успіх реформ, вирішення актуальних проблем району.

Бажаю вам невичерпної наснаги, сили волі, терпіння та нових здобутків! Нехай чесність та відповідальність будуть незмінними супутниками при виконанні почесного обов’язку – служінню народу України.   

 

З повагою,

Голова районної ради                          Володимир Татаренков

 

« повернутися до списку новин