Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Участь голови районної ради Володимира Татаренкова в розширеній апаратній нараді Первомайської РДА

Переглядів: 417

26.02.2018 

Під час розширеної апаратної наради голови райдержадміністрації Володимира Павленка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками районних служб, сільськими головами за участі голови районної ради Володимира Татаренкова обговорено ряд першочергових питань. 

В ході наради були розглянуті питання:

  • «Про роботу патрульної служби в Первомайському районі у 2017 році»
  • «Про роботу Центру надання адміністративних послуг у 2017 році та завдання на 2018 рік»
  • «Про підготовку до проведення Міжнародного жіночого Дня 8 Березня»

     При підбитті підсумків апаратної наради присутнім в залі сільським головам було задано питання з приводу оперативного реагування патрульної поліції на виклики населення, на яке отримано позитивні відклики від представників органів місцевого самоврядування щодо роботи поліції.

    Також було зазначено, що наближення послуг до людей та створення комфортних умов щодо їх отримання – є одним з головних завдань реформи децентралізації.

      Було зроблено акцент на тому, що бажаючих відвідати святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня вже дуже багато, тому прохання до сільських голів відповідально поставитись щодо організації присутності жителів району на концерті, тим самим не лишаючи інших можливості відвідати урочистості.

« повернутися до списку новин