Первомайська районна рада

Голова районної ради В.Татаренков взяв участь у мітингу до Дня пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Переглядів: 637

14 грудня 2017 року голова районної ради В.Татаренков взяв участь у мітингу до Дня пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. На мітингу були присутні перший заступник голови РДА Ірина Бомко, заступник міського голови Ніна Харченко, голова Первомайської організації «Союз-Чорнобиль України» Василь Пісковий, учасники ліквідації наслідків аварії, представники політичних та громадських організацій міста та району, а також представники ЗМІ. До Пам’ятного знаку загиблим та померлим ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, який знаходиться в м.Первомайський були покладені вінки та квіти.

У 2006 році, Указом Президента України, 14 грудня встановлено Днем вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме 14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофагу, котрий забезпечує зберігання радіоактивних відходів на аварійному реакторі.

Зі словами подяки до всіх присутніх ліквідаторів звернувся голова районної ради Володимир Татаренков:

«Ви живі. Дай Бог вам здоров’я, дай Бог вам ще насолоджуватися життям. Но ми не повинні забути і тих пожежних, які першими прибули після сигналу тривоги для ліквідації аварії, не забути тих військових, котрі теж по сигналу тривоги  прибули на ліквідацію цієї страшної трагедії, і тих цивільних громадян: медиків, вчених, простих робітників, усіх, хто приймав участь у цій ліквідації. Ми усіх повинні пам’ятати. А більше всього будете пам’ятати ви, ті, хто безпосередньо був на цьому об’єкті», - зазначив голова районної ради.« повернутися до списку новин