Первомайська районна рада

Відкриття проєкту № 671

Переглядів: 443

28 серпня відбулось відкриття першого мініпроєкту — переможця у ІІ категорії “Кращі дороги-добробут Первомайщини “обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” у 2020 році, який успішно впроваджений та реалізований на Первомайщині та вручено сертифікат.

          Проєкт відноситься до категорії “Добробут та розвиток громад”.

          Проєкт запроваджено в рамках співробітництва громад. Учасниками співфінансування проєкту виступили:

          1.Харківська обласна рада — 310,00 тис.грн.-50%;

          2. Суб’єкти співробітництва: Ржавчицька с/р — 35,00 тис.грн — 6%.( ініціатор проєкту);

          3. Грушинська с/р — 35,00 тис.грн.- 6%;

          4. Первомайська міська рада — 209,00 тис.грн. - 33%;

          5. Благодійна організація “Первомайський міський благодійний центр” - 31,00 тис.грн. - 5%.

РАЗОМ:  620 000 грн..

          У ході реалізації проєкту придбано рециклер асфальтобетону РА-800 на причеп-платформі для забезпечення якісного та своєчасного ремонту доріг, який  передано на баланс комунального підприємства «Жилсервіс» міста Первомайський.

          На дату відкриття проєкту ремонтною бригадою КП «Жилсервіс» вжепроведено поточний ремонт доріг місцевого значення на площі — 104 м2.

          У заході прийняли участь Олена Мороз — представник обласної ради, яка вручила сертифікат ініціатору співробітництва громад Ржавчицькому сільському голові — Юлії Панкратовій.

         Також у заході приймали участь Сергій Цимбалов — депутут Харківської обласної ради, міський голова, Грушинський сільський голова, представники районної ради та райдержадміністрації.

          Сертифікат було вручено безпосередньо з місця проведення ремонтних робіт дорожного покриття по прт.40 років Перемоги м.Первомайський.« повернутися до списку новин