Первомайська районна рада

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з початком нового навчального року і Днем знань.

Переглядів: 349

Шановні друзі!

Прийміть сердечні вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Освіта була і залишається запорукою успішного майбутнього та найважливішою складовою в становленні і розвитку кожної людини. Цей святковий день символізує початок великого шляху – до нових знань, досягнень, можливостей і перспектив.

Насамперед хочу привітати 26 тисяч 600 першокласників і першокурсників, для яких майбутній навчальний рік стане найважливішим етапом цікавого та насиченого життя. А також дорогих випускників та студентів, нехай в новому навчальному році вам підкорюються найвищі вершини знань, втілюються в життя найсміливіші задуми, а в щоденниках і залікових книжках з’являються тільки відмінні оцінки.

Світ змінюється, і сучасне життя пред’являє до професійних якостей особистості високі вимоги. Хороша освіта є основою для успішної кар’єри і важливою умовою для самореалізації.

Сьогодні на Харківщині проводиться активна робота для того, щоб вивести систему освіти на якісно новий рівень: поліпшується матеріальна база освітніх установ, заклади оснащуються обладнанням, що дозволяє використовувати в навчальному процесі передові методики і програми.

Не сумніваюся, все це дасть хороші результати. Адже від тих, хто сьогодні сидить за шкільними партами і в студентських аудиторіях залежить майбутнє Слобожанщини.

Також від усього серця хочу висловити слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям та викладачам. Від вашого професіоналізму, педагогічного таланту, творчості, душевної щедрості і мудрості залежить майбутнє наших учнів.

Шановна молодь, нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти для пізнання себе і всесвіту. Ваша старанність сьогодні – це запорука щасливого майбутнього усієї держави. Успіхів вам, дорогі друзі! З Днем знань! З початком нового навчального року!« повернутися до списку новин