Первомайська районна рада

ЗВІТ депутата Первомайської районної ради VII скликання Павленка Володимира Миколайовича за 2017 рік

Переглядів: 704

ЗВІТ

депутата Первомайської районної ради VII скликання

Павленка Володимира Миколайовича

(ПП «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»)

про виконання депутатських повноважень за 2017 рік

 

Я, Павленко Володимир Миколайович, був обраний депутатом Первомайської районної ради 25 жовтня 2015 року.

Член фракції «Солідарність». Заступник голови постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності.

За звітний період взяв участь у 8 засіданнях сесій Первомайської районної ради та у роботі 7 засідань постійних депутатських комісій Первомайської районної ради з питань бюджету та з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності. Відвідував засідання сесій Миронівської сільської ради.

Регулярно (відповідно до графіка) проводив депутатські прийоми громадян в приміщені Миронівської сільської ради та в приміщенні райдержадміністрації. Загалом було прийнято більше 30 громадян, розглянуто понад 54 звернення з різних питань.

За звітній період особлива увага приділялася питанням соціального захисту населення, надавалась фінансова та матеріальна допомога малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам та іншим. Без уваги не залишився Миронівський навчально-виховний комплекс, якому надавалася фінансова допомога на покращення матеріально-технічного оснащення закладу. За сприяння губернатора Харківської області Ю.О.Світличної, Миронівський навчально-виховний комплекс отримав 5 нових комп’ютерів, нові учнівські меблі (5 парт 10 стільців, 4 шафи), сучасний кабінет хімії з мультимедійним обладнанням. Також у приміщенні навчально-виховного комплексу встановлено 4 камери відеонагляду.

За власної ініціативи та при безпосередній участі, з метою охоплення дітей дошкільним вихованням та підготовки їх до навчання у школі, у складі Миронівського навчально-виховного комплексу 1 вересня 2017 року було відкрито дошкільний підрозділ з групою денного перебування на 16 дітей, який оснащено сучасними дитячими меблями, шафами, іграшками, кухнею, посудом, санвузлом тощо. Дошкільного навчального закладу в Миронівській сільській раді не було більше 20 років.

Також, при безпосередній участі, за позабюджетні кошти, третій рік поспіль продовжується будівництво водопроводу по вулицям Слобожанська (2015 рік), Колодченка (2016 рік) та провулку Зеленому (2017 рік) Миронівської сільської ради.

З метою більшої обізнаності населення сільської ради, для 30 малозабезпечених родин цієї сільради передплачено на рік газету «Селяночка».

Також велика увага приділялася бійцям антитерористичної операції на Донбасі, надавалася допомога в оформленні ними земельних ділянок, придбання ліків, проходження реабілітації в лікувальних закладах. Без уваги не залишилися і сім’ї бійців, які загинули та які зараз перебувають в зоні АТО. Протягом року відвідував ці родини, за потребою залучав спонсорську допомогу на вирішення питань, що потребували фінансової та матеріальної підтримки, сприяв у вирішенні проблемних питань в цих сім’ях.

Брав активну участь у забезпеченні культурного життя Миронівської громади та всього району. Була надана фінансова допомога у проведенні урочистостей до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, Дня Перемоги, Дня Конституції України, Дня Незалежності України, визволення Первомайщини від фашистських загарбників, Дня людей похилого віку, Новорічних та Різдвяних свят тощо.

Крім цього, постійно контролювалася робота щодо оформлення житлових субсидій жителям району та більшого охоплення домогосподарств цим видом допомоги, щоб громадяни відчували підтримку з боку держави. Під постійним контролем перебувала реалізація міні-проектів на територіях сільських рад, що здійснювались у рамках програми «Разом у майбутнє».

Моя робота, як депутата районної ради, спрямована на забезпечення соціально-економічного розвитку громади Миронівської сільської ради, покращення добробуту жителів Первомайського району та підвищення стандартів якості їхнього життя.

    

    

    

                  

          

                   

         

   Контактні дані депутата:

   - контактний телефон: 099-24-22-990.

   Адреси депутатських приймалень:

   1. Харківська обл., м.Первомайський, вул.Соборна, буд.16, каб.23

    (перший та третій понеділок місяця з 14.00 до 17.00).

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин