Первомайська районна рада

22 січня - День Соборності України!

Переглядів: 125

Шановні жителі Первомайщини!

Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України!

День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України.

Згідно з цим документом 22-е січня встановлено Днем Соборності України на знак проголошення у 1919 році Акту Злуки молодої новоутвореної Української Народної Республіки та Західно-Української Республіки.

Це свято нагадує нам, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України!

Зичимо усім Вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Батьківщини! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу.

Будьмо єдиними і щирими у високому прагненні до здійснення одвічної української мрії, сумлінно і чесно будуймо та облаштовуймо наш спільний дім усіма силами небайдужої душі!

 

Голова районної ради                                             В.Татаренков« повернутися до списку новин