Первомайська районна рада

Сергій Чернов: Сьогодні весь світ згуртувався у боротьбі за збереження життя і здоров’я людей

Переглядів: 120

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.

Шановна громадо Харківщини!

7 квітня відзначаємо Всесвітній день здоров’я. Його запроваджено у середині двадцятого століття з нагоди створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, щоб привернути увагу до проблеми поліпшення стану здоров’я людей та профілактики різноманітних захворювань.

Людство переживає складну епоху – ми зіштовхнулися з загрозою поширення страшної хвороби. Масштаби її розповсюдження вражають і спонукають ухвалювати безпрецедентні рішення та діяти злагоджено і рішуче. Весь світ згуртувався у боротьбі за збереження життя і здоров’я людей. Нарешті ми зрозуміли, що саме здоров’я – найкоштовніший скарб.

Як ніколи, сьогодні кожен з нас відчуває значущість турботи про себе та оточуючих. Піклуймося про близьких, особливо про людей старшого віку. Будьмо обачними та мудрими, адже від нашого ставлення до усіх викликів життя, від нашої здатності знаходити позитивне за будь-яких обставин, теж у певній мірі залежить стан самопочуття.

Міцне здоров’я – добра якість життя. Тож, бажаю усім залишатись здоровими, розумними та життєрадісними. Щира вдячність усім працівникам медичної галузі за щоденну копітку працю, небайдужість та любов до професії. Щастя та здоров’я усім!« повернутися до списку новин