Первомайська районна рада

18 серпня 2020 року відбулось засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 570

18 серпня 2020 року, в залі засідань Первомайської районної ради, відбулось спільне засідання 4-х постійних комісій районної ради: з соціальних питань, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями ;з питань АПК, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку району; з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності

На розгляд постійних комісій були винесені питання:

- Про підготовку району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

- Про хід виконання Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Первомайського району Харківської області на впровадження енергозберігаючих заходів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VII скликання від 14.06.2018 року № 536- VII в новій редакції.

- Про хід виконання Програми енергоефективності, енергозбереження та зменшення споживання енергоресурсів у Первомайському районі на 2017-2022 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної рад Про хід реалізації Концепції системи “Електронний квиток” у приміському/міському автомобільному транспорті загального користування Первомайського району та м. Первомайський, затвердженої рішенням ХХVII сесії районної ради  VII скликання від 31.08.2018 року № 594- VII.и VII скликання від 26.09.2017 року № 412- VIІ.

-. Про хід реалізації Концепції системи “Електронний квиток” у приміському/міському автомобільному транспорті загального користування Первомайського району та м. Первомайський, затвердженої рішенням ХХVII сесії районної ради  VII скликання від 31.08.2018 року № 594- VII.

- Про надання дозволу на  списання майна, що знаходиться  у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Первомайського району.

- Про внесення змін до рішення  ХХІІІ сесії районної ради VII скликання від 22.02.2018 року № 480-VII “Про створення житлового фонду соціального призначення для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа”.

- Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту села  Грушине Грушинської сільської ради

- Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту села  Маслівка Грушинської сільської ради

- Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Первомайського району шкільного автобусу« повернутися до списку новин