Первомайська районна рада

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Міжнародним днем захисту дітей.

Переглядів: 391

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисту дітей.

Це міжнародне свято відзначається в усіх країнах світу в перший день літа, адже настає час, сповнений теплом, радістю та світлими надіями. Підростаюче покоління завжди є нашим найдорожчим скарбом та надпотужним ресурсом на шляху до щасливого майбуття краю.

Цьогоріч на Харківщині 12,5 тисяч учнів стали випускниками шкіл. І сьогодні чи не найголовніше наше завдання – створити належні умови для повноцінного розвитку дітей та молоді. 

Український народ споконвіку сповідує сімейні цінності. Заради дітей ми, дорослі, розвиваємо рідний край і намагаємося робити усе необхідне,  щоб наші діти жили й росли у мирі, любові та злагоді. 

Депутати обласної ради, плідно працюючи із громадами на місцях та в постійних комісіях, діяльність яких спрямована на опіку дитячим дозвіллям, відпочинком та оздоровленням, роблять усе, аби в рамках чинних програм якомога більше коштів було залучено на реалізацію окреслених цілей. Обласна рада також запроваджує та активно популяризує різноманітні конкурси, створюючи умови для  творчої самореалізації  дітей і молоді регіону.

Щиросердно бажаю вам, дорогі діти, міцного здоров’я, радості та здійснення усіх задумів.

Покладаємо на вас великі надії та в свою чергу робимо все можливе задля реалізації ваших мрій!« повернутися до списку новин