Первомайська районна рада

Починається відбір кандидатів для обрання представників громадськості до поліцейської комісії

Переглядів: 339

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ  для обрання представників громадськості до поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України   

Мета: обрати відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» представників громадськості, здатних професійно виконувати повноваження членів поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

      Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) і просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського щодо відповідності критеріям даної посади, визначення перспективи служби в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

   Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представника громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

   Ураховуючи вищезазначені вимоги законодавства щодо  формування складу поліцейської комісії, Харківська обласна рада оголошує про початок відбору кандидатів для обрання представників громадськості до поліцейської комісій Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

     Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу поліцейської  комісії, подають до обласної ради наступні документи:

- лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради із пропозицією обрати певну особу (кандидата, який є представником громадськості) до складу поліцейської комісії;

- власноручно написану заяву (із наданням згоди на обробку персональних даних   відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»);

- ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації);

- деталізовану  автобіографію кандидата до складу поліцейської комісії;

 - копії документів про освіту;

 - копію трудової книжки (за наявності);

- документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендаційні листи, характеристики, довідку про відсутність судимостей, довідку від психіатра  тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Харківською обласною радою до 7 серпня 2020 року включно у робочі дні з 08.00 до 17.00 (м. Харків, вул. Сумська, 64).  

          Довідки за телефоном: 095 472 72 92.« повернутися до списку новин