Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем працівників освіти

Переглядів: 315

Дорогі освітяни Харківщини!

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Сьогодні кожен із нас згадує свого Вчителя – того, хто допоміг долучитись до знань, науки та життєвої мудрості. Бути педагогом - це справжнє мистецтво, яке потребує жертовності, бо щоб стати Вчителем необхідно мати талант, наполегливість і відповідальність.

Шановні вчителі, ваша праця є надзвичайно важливою. Ваші руки плекають майбутнє, закладаючи підвалини розвитку на багато років вперед. Ви передаєте молодим поколінням не лише знання, а й життєву мудрість та досвід, даруючи тепло своїх сердець.

Впроваджуючи освітню реформу, саме від вас буде залежати не тільки рівень отриманих учнями знань, а й формування особистості, здатної творчо мислити і самостійно робити висновки. Саме на вас покладено велику місію - виховувати громадянина, який всім серцем та душею любить рідну землю.

Нехай ніколи не згасає тепло вашого серця та наснага до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани та мрії. Бажаю міцного здоров’я, нових творчих знахідок, мирного неба та нових звершень в ім’я Батьківщини.

« повернутися до списку новин