Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Графік проведення освячення води по населеним пунктам та на водоймах Первомайського району та м. Первомайський у День Хрещення Господнього у 2018 році

Переглядів: 153

Графік
проведення освячення води по населеним пунктам та на водоймах Первомайського району та м. Первомайський у День Хрещення Господнього у 2018 році

 

 

 

Релігійна громада, що проводитиме обряд, хто проводитиме

Місце проведення

Дата і час

Релігійна громада

Свято-Троїцька Харківської Єпархії Української православної церкви (с. Олексіївка)

Отець Михаїл

с. Олексіївка (будівля храму)

 19.01.18 р. 08.00 год. - служба

  10.30 год. -     освячення

с. Киселі (сільський будинок культури)

19.01.18 р. 12.00 год.

с. Слобідське (центральна площа села)

19.01.18 р. 13.00 год.

Свято-Троїцький храм Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Михайлівка)

Отець Андрій

с. Михайлівка (будівля храму)

19.01.18 р. 00.00 год. - служба

  05.30 год. - освячення

с. Картамиш (центральна площа села)

19.01.18 р. 07.30 год.

с. Лозівське (центральна площа села)

19.01.18 р. 08.45 год.

с. Одрадове (центральна площа села)

19.01.18 р. 09.55 год.

с. Максимівка (центральна площа села)

19.01.18 р. 10.35 год.

с. Михайлівка (водойма в центрі населеного пункту)

19.01.18 р. 12.00 год.

Релігійна громада Святого Великомученика Димитрія Солунського Харківської Єпархії Української православної церкви

(с. Єфремівка)

Отець Олександр

с. Дмитрівка (адмінбудівля сільської ради)

18.01.18 р. 12.30 год.

с. Єфремівка (будівля храму)

19.01.18 р. 10.30 год.

с. Червоний (біля школи)

19.01.18 р. 14.30 год.

с. Нове (центральна площа села)

19.01.18 р. 13.30 год.

с. Троїцьке (сільський будинок культури)

19.01.18 р. 12.00 год.

Релігійна громада

Свято-Вознесенська Харківської Єпархії Української Православної Церкви (с. Берека)

Отець Володимир

с. Берека (адмінбудівля сільської ради)

19.01.18 р. 08.00 год. - служба

 11.00 год. - освячення

с. В. Бишкин (адмінбудівля сільської ради)

19.01.18 р. 12.30 год.

с. В. Бишкин (водойма на території села)

19.01.18 р. 12.40 год.

с. Трійчате (центральна площа села), станція

19.01.18 р. 12.00 год.

с. Новоберека (центральна площа села)

19.01.18 р. 13.00 год.

Свято-Казанська релігійна громада Харківської Єпархії Української Православної Церкви

(м. Первомайський)

Отець Миколай

с. Роздолля (сільський будинок культури)

19.01.18 р. 11.00 год.

с. Шульське (сільський будинок культури)

19.01.18 р. 11.30 год.

с. Біляївка (центральна площа села)

19.01.18р 12.30 год.

с. Суданка (центральна площа села)

19.01.18 р. 14.15 год.

с. Закутнівка (центральна площа села)

19.01.18 р 13.30 год.

с. Паризьке (центральна площа села)

19.01.18р 14.45 год.

Отець Іоан

м. Первомайський (храм)

18.01.2018 07.00 - служба

 10.00 - освячення

19.01.2018 07.00 - служба

 10.00 - освячення

Суданська сільська рада с. Булацелівка

(Берецьке водосховище, біля насосної станції)

19.01.18 р. 13.00 год.

кафе «Журавлик» (водойма) отець Іоан

19.01.18 р. 12.00 год.

Будинок громадян похилого віку

19.01.18 р. 12.30 год.

Храм на честь Всецариці (м. Первомайський)

Отець Андрій

м. Первомайський (старий храм)

19.01.2018 08.00 – служба

 11.00 год. - освячення

с. Грушине (центральна площа села)

19.01.18 р. 13.00 год.

Громада Святого Пророка Божого Ілії Харківської єпархії Української православної церкви (с. Ржавчик)

Отець Ігор

с. Ржавчик (будівля церкви)

18.01.18 р. 10.00 год.

19.01.18 р. 09.30 год.

с. Миронівка (сільський будинок культури)

19.01.18 р. 10.30 год.

с. Верхня Орілька (адмінбудівля сільської ради)

19.01.18 р. 11.30 год.

с. Ржавчик (водойма між с. Ржавчик та с. Паризьке)

19.01.18 р. 12.30 год.

« повернутися до списку новин