Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Заходи, присвячені 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

Переглядів: 36

Заходи, присвячені  73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

 

 

 

 

з/п

Назва заходу

Дата і час

Місце проведення

Відповідальні

за виконання

1.

Фестиваль солдатської пісні «Горить в серцях вогонь Перемоги» до 75-річниці визволення Харківщини від нацистів

1.Мітинг та прийняття естафети пам`яті від Лозівського району

2.Святковий концерт худ. самодіяльності Первомайського та Лозівського районів

3.Передача  естафети пам`яті Зміївському району

 

 

 

28.04.18

10.30

 

11.00

 

 05.05.18

   10.00

 

 

с. Ржавчик

біля пам`ятника воїнам-визволителям

Ржавчицький СБК

 

с. Тарановка

Відділ культтури і туризму, Первомайська районна рада ветеранів

Директор Ржавчицького СБК

2.

Районне театралізоване свято «ПЕРЕМОГА,СВЯТА ПЕРЕМОГА»»

  08.05.18

10.00

с.Закутнівка

біля пам`ятника,

СБК

Усата А.М.-зав.худ.відділу

Орлик Т.М.- директор СБК

  3.

Киселівська сільська рада

1.Мітинг-реквієм.

2.Вшанування ветеранів війни. Польова каша.

3.Святковий вогник.

   9.05.18

   10.00

   11.00

   11.30

с.Киселі,

біля пам`ятника

Мірошниченко В.Я.-директор СБК

4.

 

 

Суданська сільська рада

1.Мітинг. «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні»

2.Святковий  концерт «Маки пам`яті»

3.Масове гуляння (польова каша, фронтові  сто грам)

   9.05.18.

    9.00.

   10.00

   12.00

с.Суданка,

біля пам`ятника

Біля пам`ятника

Центр села

Гнітецька Л.Г.-

 директор СБК  

Ісаєва О.Ю.-художній керівник СБК

  5.

1.Мітинг «Як довго ця війна тривала»

 

2.Святковий  концерт «Дорогами війни»

09.05.18

15.00

17.00

Біля пам`ятника

с.Біляївка

Площа біля клубу

Демидчук В.В.-

зав.клубом

Гашутіна Ю.С.-художній керівник с/клубу

6.

Миронівська сільська рада

1.Мітинг «Стежкою пам`яті»

2.Святковий концерт «Ми низько вклоняємось Вам!»

  9.05.18.

9.00

10.30

 

с. Миронівка,

пам`ятник

площа біля СБК

Ліщенко Т.І.- директор СБК,

Кравченко О.М.-

художній керівник СБК

7.

Роздольська сільська рада

1.Мітинг «Перемога, свята Перемога»

2.Святковий концерт «9 травня - незабутнє свято»

 

1.Мітинг «Не забувайте незабутнє»

3.Святковий концерт «Нащадки Перемоги»

9.05.18

9.00

9.40

 

 

 10.00

10.30

 

с. Роздолля,

пам`ятник

 Роздольський сільський клуб

 

с. Шульське пам`ятник,

Краснопавлівський СБК,

площа біля СБК

Росолова О.С.-

зав.клубом

 

 

 

 

Ватаманюк І.С.-директор БК,

Коваленко Л.В.-худ.керівник БК

  8.

  

  

 

Одрадівська сільська рада

1.Мітинг «День пам`яті та надії»

2.Святковий концерт «Це твоя і моя Перемога!»

   9.05.18

     9.00

  10.00

 с.Одрадове

пам`ятник

СБК

Соляник Т.В.-директор Одрадівського

СБК

  9.

 

Олексіївська сільська рада

1.Мітинг «Подвиг, який увійшов    в століття»

2.Концертна програма

  09.05.18

   09.00

   09.30

с. Олексіївка,

центр села

Москаленко Є.Г.- директор Олексіївського СБК

  10.

 

 

Берецька сільська рада

1.Мітинг,театралізоване свято «И помни мир спасенный»

2.Святкова розважальна програма для молоді.

   9.05.18

 10.00

 21.00

с.Берека, пам`ятник,

школа

 Берецький СБК

Автомонов Є.М.-директор Берецького СБК, Кобєлєва Д.Г.- завідувач Трійчатівського СК

11.

 

 

Грушинська сільська рада

1.Мітинг.

Святковий концерт.

9.05.18

    10.00

с.Грушино

братська могила,   площа   СБК     

Лебеденко І.В.-директор Грушинського СБК

12.

Дмитрівська сільська рада

1.Мітинг «Поклонимся великим тим рокам».

2.Концертна програма.

Польова каша.

3.Спортивні змагання

9.05.18

10.00

 

 11.00

 

12.00

с.Дмитрівка

братська могила

 

площа села

 

стадіон

Мудрак А.М. –

директор Дмитрівського СБК

13.

Єфремівська сільська рада

1.Мітин-реквієм.

2.Святковий концерт «Пусть салюты летят!»

3.Польова каша.

4.Святкова розважальна програма для молоді.

9.05.18 10.00

 

11.00

 

12.00

21.00

с.Єфремівка,братська могила

с.Єфремівка

 

с.Єфремівка

Троїцький СБК

Дудус Н.Є.-директор Троїцького СБК,

Захарова А.В.—художній керівник СБК

14.

Красненська сільська рада

1.Мітинг.

Святковий концерт.

9.05.18

       10.00

Пам`ятник

с. Красне

Остапчук Т.Г.,

директор

Червонівського

СБК  

15.

Михайлівська сільська рада

1.Мітинг «Ми вклоняємось до землі вічному подвигу».

2.Святковий концерт.

9.05.18

9.30

 

    10.00

с.Михайлівка, біля пам`ятника

 

Михайлівський СБК

Демочко А.Г.-

директор Михайлівського СБК

16.  

Слобідська сільська рада

1.Мітинг «Навіки в пам`яті у нас».

2. Святковий концерт

3.Святкова дискотека  для молоді.

9.05.18

 9.00

  10.00

21.00

с.Слобідське,

біля пам`ятника

Слобідський СБК

СБК

 

Алаєва В.М.-директор Слобідського СБК

17.

Ржавчицька сільська рада

1.Урочистий  мітинг «Хай буде мир,хай більше не горить у пеклі війн твоє життя,людино!»

2.Святковий концерт «Хай буде мир на всій землі!»

9.05.18

9.30

    

10.00

с. Ржавчик

Біля пам`ятника загиблим воїнам

Ржавчицький СБК

 

Герус З.У.-

директор

Ржавчицького СБК

18.

Картамиська сільська рада

1.Мітинг до Дня Перемоги  «Свято миру, свободи,весни»

9.05.18

 10.00

с. Картамиш

біля пам`ятника

Матвійчук А.В.-директор Картамиського СБК, Кожевникова О.В.- завідувач Лозівського СК

 19.

Верхньобишкинська сільрада

1.Мітинг до Дня Перемоги

2.Святковий концерт

 09.05.18

11.00

12.00

с.Верхній Бишкин,

біля пам`ятника

СБК

Ружина А.А.- директор Верхньобишкинського СБК

  20.

Верхньоорільська сільрада

1.Урочистий мітинг до Дня Перемоги

09.05. 18    10.00

Братська могила с.Верхня Орілька

Герасимчук Є.В.- директор СБК

 

За матеріалами 

відділу культури і туризму Первомайської РДА

« повернутися до списку новин