Первомайська районна рада
Первомайський район, Харківська область

Пісенний фестиваль "Золота осінь-2017"

Переглядів: 246

 Пісенний фестиваль "Золота осінь-2017"

21-го і 22-го жовтня, в м.Первомайський, в палаці культури «Хімік» пройшов 22-й регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь», який зібрав кращих вокалістів з різних областей України.

У конкурсі взяли участь 23 солісти та 9 ансамблів з 9 районів і 5 міст Харківської області, а також з м.Ромни Сумської області та м.Слов'янська Донецької області.

В цьому році в організації проведення  фестивалю «Золота осінь» було багато нового, наприклад:

- загримовані міми зустрічали і роздавали побажання на кленових листках з кольорового паперу всім глядачам,

- незвично було підготовлено фойє 2-го поверху для проведення «Вечора друзів» для конкурсантів,

- працювали відразу два буфета, в тому числі з гарячою їжею і кава-апаратом в фойє 1-го поверху,

- гарне театралізоване відкриття з використанням театру тіней, паркові скульптури, що оживають та перехід живої гри на роялі в чотири руки в початкову пісню.

На пісенний фестиваль «Золота осінь» приїхало багато ансамблів і солістів старшої вікової категорії, і саме в цих категоріях виникла сильна конкуренція за призові місця.

Склад журі очолила заслужена артистка України, доцент кафедри академічного, естрадного та джазового вокалу Світлана Боровик

 

 

У 2-й конкурсний день були підведені підсумки фестивалю. Церемонію нагородження відкрив 1000-й учасник фестивалю - Юрій Клименко з Борівського району.

Переможці «Золотої осені 2017»:

Гран-прі - отримав вокальний ансамбль «Гармонія» (місто Харків)

1-е місце в категорії «до 21 року» - Анастасія Крушеницька (м.Первомайський)

1-е місце в категорії «22 роки і старше» - Юлія Череватенко (Первомайський район)

1-е місце в категорії «ансамблі» - естрадний вокальний ансамбль «SANTALUCHIA» (Чугуївський район)

 

2-е місце в категорії «до 21 року» - Олена Компанієць (Нововодолазький район)

2-е місце в категорії «22 роки і старше» - Богдана Войтенко (Валківський район)

2-е місце в категорії «ансамблі» - народний аматорський вокальний колектив «М-стиль» (м.Ізюм)

 

3-е місце в категорії «22 роки і старше» - Тетяна Попова (м. Люботин) і Анастасія Буканова (м.Первомайський)

3-е місце в категорії «ансамблі» - народний вокальний колектив «Співаночка» (Слов'янський район, Донецька область)

Також були вручені дипломи та призи у різних номінаціях.

«Приз глядацьких симпатій» отримала Людмила Мітільова з м.Ізюм. З перемогою у цій номінації її вітали голова Первомайської райдержадміністрації Павленко В.М. та голова районної ради Татаренков В.М., які  відмітили, що цей приз –  це головне для артиста, що глядачі вдячні їй за її талант.

У номінації «Надія конкурсу» - перемогла Лілія Капустіна (Куп'янський район)

У номінації «Сценічне майстерність» - вокальне тріо «Шарм» (Нововодолазький район)

У номінації «Творча індивідуальність» - Марина Скорик (Слов'янський район, Донецька область)


У номінації «Краще виконання української пісні» - чоловічий квартет «Слобожанські козаки» Первомайський район)

« повернутися до списку новин